Autoservis spol. s r.o.

Slunečná  76
566 01 Vysoké Mýto
tel: 465 422 854


Exteriér

OFFROAD LOOK

Offroadový charakter

Ve verzi Off-road Look je Fiat 500X transformován do skutečného terénního vozu. Nabízí specifický offroadový vzhled díky nárazníkům a krytům podvozku, různým exteriérovým prvkům a střešním nosičům se speciální úpravou.

18palcová kola z lehkých slitin

K modelu Fiat 500X Off-road Look si můžete vybrat mezi třemi různými designy 17- a 18palcových kol z lehkých slitin, které podtrhují jeho offroadový styl. 17palcová kola z lehkých slitin jsou k dispozici v matně stříbrné barvě. Mimořádně exkluzivní jsou 18palcová kola z lehkých slitin ve dvoutónovém černém provedení nebo v lesklé stříbrné barvě (na objednávku). K umocnění nezaměnitelného, osobitého stylu je Fiat 500X Off-road Look nabízen ve 12 různých barvách karoserie: ve 4 pastelových, 5 metalických, 1 matném bronzovém odstínu a ve dvou odstínech třívrstvých laků (červeném Amore a žlutém Amalfi). Na výběr je tak obrovské množství variant, od klasického vzhledu inspirovaného ikonickým modelem 500 až po současný, moderní vzhled.

Matně chromované detaily

Tvar vnějších klik dveří podtrhuje silný, offroadový charakter vozu Fiat 500X Off-road Look.

Střešní nosiče

Ve speciální úpravě.

Tónovaná zadní okna

Podtrhují exkluzivitu a jedinečný styl modelu Fiat 500X Off-road Look a zajištují pasažérům větší soukromí.

Nárazníky

Specifický offroadový vzhled nárazníku s kryty podvozku.

Chromovaná koncovka výfuku

 CITY LOOK

Přední světlomety

Díky designu předních světlometů s funkcí denního svícení a mlhovek typickému pro modely z rodiny 500 vůz okamžitě rozeznáte.

18palcová kola z lehkých slitin

K modelu Fiat 500X City Look si můžete vybrat 16palcová ocelová kola s poklicemi v lesklé stříbrné barvě nebo 16palcová kola z lehkých slitin s efektem lesklého tmavého chromu. Dále jsou v nabídce volitelná 17palcová kola z lehkých slitin v matně stříbrné barvě nebo ve dvoutónovém černém provedení. Asi nejpoutavější jsou 18palcová kola z lehkých slitin v lesklé stříbrné barvě. K umocnění nezaměnitelného, osobitého stylu je Fiat 500X City Look nabízen ve 12 různých barvách karoserie: ve 4 pastelových, 5 metalických, 1 matném bronzovém odstínu a ve dvou odstínech třívrstvých laků (červeném Amore a žlutém Amalfi). Na výběr je tak obrovské množství variant, od klasického vzhledu inspirovaného ikonickým modelem 500 až po současný, moderní vzhled.

Tónovaná zadní okna

Podtrhují exkluzivitu a jedinečný styl modelu Fiat 500X City Look a zajištují pasažérům větší soukromí.