Autoservis spol. s r.o.

Slunečná  76
566 01 Vysoké Mýto
tel: 465 422 854


Komfort

OFFROAD LOOK

Zavazadlový prostor

Prostorný a variabilní zavazadlový prostor s objemem od 350 l až do 1000 l při úplném sklopení zadních sedadel je vybaven oboustranným, polohovatelným a zcela odnímatelným dnem.

 

Paket Komfort

Ještě větší pohodlí ve voze Fiat 500X Off-road Look garantují výškově nastavitelné sedadlo řidiče, bezklíčové otevírání a startování vozu nebo přední loketní opěrka.

Elektricky nastavitelná přední sedadla

Sedadlo řidiče lze nastavit na výšku, délku a v oblasti beder, což zajišťuje jeho maximální pohodlí při řízení.

Úložné prostory

Fiat 500X se může také pochlubit naprostou funkčností. Nabízí velké množství úložných prostorů uvnitř vozu, jako jsou čtyři prostorné přihrádky ve dveřích, velký uzavíratelný box v dolní části palubní desky, další box před sedadlem spolujezdce a dva držáky na hrnky ve středové konzole.

 CITY LOOK

Zavazadlový prostor

Prostorný a variabilní zavazadlový prostor s objemem od 350 l až do 1000 l při úplném sklopení zadních sedadel lze dovybavit oboustranným, polohovatelným a zcela odnímatelným dnem.

Paket Komfort

Ještě větší pohodlí ve voze Fiat 500X City Look garantují výškově nastavitelné sedadlo řidiče, bezklíčové otevírání a startování nebo přední loketní opěrka.

Elektricky nastavitelná přední sedadla

Sedadlo elektricky nastavitelné i v oblasti beder zajišťuje řidiči maximální pohodlí při řízení.

Úložné prostory

Fiat 500X City Look se může také pochlubit naprostou funkčností. Nabízí velké množství úložných prostorů uvnitř vozu, jako jsou čtyři prostorné přihrádky ve dveřích, velký uzavíratelný box v dolní části palubní desky, další box před sedadlem spolujezdce a dva držáky na hrnky ve středové konzole.

Dvouzónová automatická klimatizace

Udržuje uvnitř vozu stálou teplotu, kterou lze nastavit odlišně pro řidiče a spolujezdce.