Autoservis spol. s r.o.

Slunečná  76
566 01 Vysoké Mýto
tel: 465 422 854


EXTERIÉR

Styl, funkčnost, prostor
Nové Dobló je dokonalou souhrou dynamičnosti a elegance, kvalitních materiálů a smyslu pro detail.

Nový design nabízí velký vnitřní prostor bez toho, aby ustupoval všestrannosti a individuálním potřebám. Je živý a moderní, s okamžitě rozpoznatelnými liniemi.

Nové Dobló je autem současnosti, které ví jak uspokojit a vyjádřit osobnosti i nejnáročnějšího majitele, především díky jeho požadavkům na výkon a celkovou využitelnost prostoru.

Exteriér

Důkladné přepracování designu exteriéru je patrné již při pohledu na moderní výraznou příď, která vyniká novými nárazníky a aerodynamickou kapotou, jež harmonicky navazuje na křivku střechy. Nově jsou koncipované i zadní a přední sdružené světlomety, elegantně zvýrazňující horizontální linie vozu a přitom umístěné dostatečně vysoko, aby byly chráněny před drobnými nárazy.

Při pohledu z boku je pro nový model Doblò charakteristická linie po celé jeho délce, která vozu propůjčuje dynamiku a průbojnost. Určitou plynulost přináší naproti tomu spodní linie, nepřerušovaně probíhající podél bočního pásu od předního k zadnímu blatníku. Působivá je rovněž velká prosklená plocha rozšířená o praktické posuvné dveře usnadňující nastupování do vozu.

K čistotě stylu přispěla i boční zpětná zrcátka s integrovanými blinkry. Jejich velikost je zárukou optimální viditelnosti a volitelně je lze doplnit o elektrickou funkci sklápění. Posledním výrazným prvkem na boční části vozu jsou 16" litá kola nebo nové poklice, zatímco zadní dveře zdobí pás s logem, který má stejnou barvu jako karoserie a odlehčuje tak celkovou linii zádi.

Budoucí uživatelé nového Dobla mají na výběr z 11 barev karoserie, včetně nového šedého odstínu Colosseo, který zdůrazňuje harmonickou formu a propůjčuje vozu elegantní a zároveň výrazný vzhled.